[Wotum nieufności] Czy Dante powinien się podać do dymisji?!

To jest forum do umieszczania sond które będą w portalu, tutaj tylko moderatorzy mogą umieszczać sondy i pisać posty.

Moderatorzy: Suchy, Junior Admin

Czy Dante powinien się podać do dymisji?!

Czas głosowania minął 23 grudnia 2010, 14:20

Tak
7
16%
Nie
28
62%
Nie obchodzi mnie to
10
22%

Liczba głosów : 45

Postautor: Vaynard » 23 grudnia 2010, 19:10

Już się nie czepiajcie tego, że ma postać na 40 poziomie, Pkss też ma, ja też mam, Hiran też ma i Shalik też, więc gadanie, że oszukał system żeby nabić 40 poziom jest jak najbardziej nie na miejscu. Nie da się nabić 40 poziomu łażąc po mobkach za które jest od 1 do 10 w porywach do 25 punktów doświadczenia. Ma bardzo, ale to bardzo dużo godzin gdy na serwerze tak jak inni na tym poziomie.
Gadu: 2372425

"Szaleństwo jest źródłem rozkoszy,
znanym jedynie szaleńcom."

Vaynard Zanboku/M'rin Nyn'loth - V era
Guinglain Ares/Cai Derthur - VI era

Czasem grywam.
Awatar użytkownika
Vaynard

Postautor: Narin » 23 grudnia 2010, 19:25

Wiele godzin, i w dodatku wszyscy biegają razem z nim ^^ i wszyscy pewnie maja regularnie ocenę za odgrywanie 5/6 - a nie wydaje mi się aby niektóre scenki na to zasługiwały :D

No ale cóż :P mnie się tylko zdaje bo jestem stary i popsuty, a i sam święty nigdy nie byłem :)
*klaszcze radośnie uderzając głową o klawiaturę, jeśli się wsłuchasz zobaczysz że ma to pewien rytm... to sztuka* x)
Narin

Postautor: Dante » 23 grudnia 2010, 19:39

Ja + Szalik albo Hiran? To chyba jakiś żart albo próba obrazy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dante

Postautor: Antraxu » 23 grudnia 2010, 19:41

Konkrety... Yastianny, zdaje się, że Dantemu wystarczą takie konkrety. Tylko raz napisał, że nie wiem o czym mówię, ale to już wyjaśnione. temat jest dla niego i to on ma wiedzieć o co chodzi. I zdaje się, że wie. I o to chodzi ;)

I mimo wszystko, uważam temat za zdrowy, o ile nie zostawi tego w cholerę a zacznie leczyć sytuację.

Miałam siedzieć cicho, ale Dante, właśnie między innymi z HIRANEM powinieneś uzdrowić sytuacje, bo to jakiś chory absurd i nic się kupy nie trzyma. Zdaje się, że nie tylko gracze dodają błędne 2 do 2 ;) A jeśli nie chcesz wyjaśnić sytuacji, to po prostu ignoruj w pełni, bo z tego co widać na serwerze możnaby pomyśleć, że się mścisz w bardzo głupi i niesmaczny sposób i przede wszystkim, gracz POWINIEN wiedzieć za co się mścisz. Nawet jeśli uważasz, że on wie i tylko "udaje idiotę" jak to sam podobno stwierdziłeś, powinieneś jak dziecku wyjaśnić o co chodzi.
Ostatnio zmieniony 23 grudnia 2010, 19:46 przez Antraxu, łącznie zmieniany 1 raz
Nieaktywna dokąd życie nie wróci

Fabularni ♥ forever ♥

DM Astarte

╔════════════════════════════════════════════╗
IV era: Sharin Aremeirs / Eusyss / Astennu Quel'thanor
V era: Kann Turan / Elrithiel Livirth
VI era: Saviel Arnemeirs

҉ VII era: Krishya Angress ҉
╚════════════════════════════════════════════╝
Awatar użytkownika
Antraxu
Administrator

Moje postacie: IV era: Sharin Aremeirs / Eusyss / Astennu Quel'thanor
V era: Kann Turan / Elrithiel Livirth
VI era: Saviel Arnemeirs
VII era: Krishya Angress

Postautor: Narin » 23 grudnia 2010, 19:44

Pewnie już nie jestem na czasie, nie pamiętam imion postaci już :) ale była taka ekipka zgrana, jeszcze nie wszyscy maja 40 lvl ? xD Zawiedliście mnie !!
*klaszcze radośnie uderzając głową o klawiaturę, jeśli się wsłuchasz zobaczysz że ma to pewien rytm... to sztuka* x)
Narin

Postautor: pig » 23 grudnia 2010, 19:48

Dante pisze:a + Szalik albo Hiran? To chyba jakiś żart albo próba obrazy

tylko ciekawe kogo :)

taki o joke :P

Dante -> Nie no żarcik z mojej strony oczywiście - bez obrazy :wink:
Ostatnio zmieniony 23 grudnia 2010, 19:52 przez pig, łącznie zmieniany 1 raz
Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki

IV- Eredin Eiram, Al Tanner, Reno Marcuzzi
V- Marco Marcuzzi, Gertruda Doloris Turpiter
VI- Steven Daniel Curtis, Erkhan Zaciśnięta Pięść
Awatar użytkownika
pig

Postautor: Dante » 23 grudnia 2010, 19:51

Narin pisze:ale była taka ekipka zgrana, jeszcze nie wszyscy maja 40 lvl ? xD Zawiedliście mnie !!

Tamta ekipa się dawno dawno dawno rozpadła, zostały tylko dwie osoby :P

Antraxu, generalnie moją intencją było uzyskanie wiedzy co się ludziom nie podoba, aby jako tako naprostować sytuację.

Zdaję sobie doskonale sprawę z faktu, że nie jestem zupą pomidorową i nie każdy musi mnie lubić, ale zależy mi jednak na w miarę dobrym kontakcie z graczami SD, a dziwne insynuacje od strony niektórych co najmniej mnie niepokoją.

Jeżeli ktoś woli milczeć w obawie, że się obrażę to już jego sprawa, trudno. Jeśli ktoś chce coś jeszcze dodać od siebie to, czekam, póki co temat stoi otworem.
Dante

Postautor: Bill Munny » 23 grudnia 2010, 19:57

Pisałem Ci od dawna Dante jak to wygląda i fakty tutaj nie mają nic do rzeczy. Liczy się tylko jak to wygląda, a nie jak jest na prawdę. Za dużo wiesz mając dostęp do moda i za dużo twoja postać osiągnęła, czyli najpewniej oszukujesz.
Awatar użytkownika
Bill Munny
Mistrz Gry

Postautor: Narin » 23 grudnia 2010, 19:58

Tutaj muszę się podpisać raczkami i nóżkami - tak zawsze było :) ale często była to prawda :(
Narin

Postautor: Thamiar » 23 grudnia 2010, 20:12

A mnie się wydaję, że ta ankieta ma na celu dowartościowanie 'pewnego MG' :P
Wynik ankiety jest tak oczywisty, że nie widzę najmniejszego sensu w jej zakładaniu.

Nie podoba mi się, iż Aritel rozrasta się jak drożdże i zaraz wchłonie całe Lodor, w ogóle 'Thamiar nie lubi' tego, że to miasteczko może stać samotnie na równi przeciw wszystkim innym razem wziętym :P
Jest faworyzowane, pakowane na czitach i napewno wszyscy jego mieszkańcy oszukują i w ogóle!!11!!oneone!11! :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 23 grudnia 2010, 20:13 przez Thamiar, łącznie zmieniany 1 raz
Miodne tekstury undeadów:
Zombie,Ghule,Cała reszta
II i III era: Thamiar Abeair
V era:Merinid Abeair
VII era:Abarxas Enteror
Awatar użytkownika
Thamiar
Skrypter

Moje postacie: Abarxas Enteror

Postautor: Shalik » 23 grudnia 2010, 20:24

pig pisze:
Dante pisze:a + Szalik albo Hiran? To chyba jakiś żart albo próba obrazy

tylko ciekawe kogo :)

taki o joke :P

No ja mysle ze Joke:P Smiechowe to marudzenie :f A ja tysz, sie dowiedzialem ze Pks ubija Tiamata jednym czarem od kogos z WROCKA... Czyli wrocki sieja zaraze ;D
"Honor sluzby jest jak sztandar,
z ktorym zolnierz rozstaje sie wraz z zyciem"

JÓZEF PILSUDSKI
Shalik

Postautor: flesh_reaver666 » 23 grudnia 2010, 20:32

nie czytam calego tematu bo mi sie nie chce, ale powiem tak:

he he he Dante niezla taktyka, ktos sie o cos do Ciebie przyczepil, to od razu wielkie wotum nieufnosci. good idea, zaraz wszyscy znowu beda Cie kochać :D

głosuje na tak, bo miałem przez ponad 1,5 roku dostęp do forum MG i wiem co nawywijałeś (edit: oof kors poza tym co robiles sensownego)
Ostatnio zmieniony 23 grudnia 2010, 20:37 przez flesh_reaver666, łącznie zmieniany 1 raz
Chwała Wiara Duch Prawda
Awatar użytkownika
flesh_reaver666

Postautor: Asterion » 23 grudnia 2010, 22:13

Dante, nie ma MG, którego by kochali wszyscy i za wszystko. Każdy MG ma swoje lepsze i gorsze dni, decyzje, questy itd.

Paru osobom może się nie podobać, powielany tu przykładowy wątek z Tiamatem i jego zabijaniu z Twoja postacią w drużynie. Jak mają obiekcje i sensowną nieufność to jest na to rada: Skarga na Dante do Adminów. Ci sprawdzą, rozpatrzą i wydadzą werdykt kończący sprawę, koniec kropka.

Co z tego, że i mnie osobiście nie podoba się, że budowniczy lokacji/mobów, pokazuje swoją postacią jak walczyć i poruszać się po danych lokacjach. Nie musi wcale pisać co i jak. Wystarczy, że osoby towarzyszące przyglądają się twojemu zachowaniu, zaklęciom które rzucasz czy zdolnościom jakich używasz w pewnych sytuacjach. Jak nie są idiotami to skrzętnie to wykorzystają.

Jeżeli temat Tiamata jest jedyną sprawą jaką ktoś ma do Dantego by oficjalnie truć na forum to niech napisze skargę i się zamknie czekając na werdykt Adminów. Jeżeli jest więcej niejasności, domysłów to tym bardziej niech opisze to w kilku punktach także do Adminów, jak chce to może zrobić to na podforum "Do MG", może jest więcej osób i więcej spraw które się komuś nie podoba a dotyczy MG Dantego.

To, że raczej nasze osoby i nasze postacie raczej za sobą nie przepadają tolerując swoją obecność to nie znaczy, że podsumowując Twoje działania na serwerze jako Gracza, Budowniczego jak i MG jestem za Twoja dalszą działalnością jako Gracz/MG/Budowniczy. Nawet jakby w tym jednym przypadku (Tiamat) faktem byłoby, że podpowiadałeś jak go ubić to byłbym za tym by ci wybaczyć, oczywiście niezależny Budowniczy by pozmieniał to i tamto. Moim subiektywnym zdaniem jesteś czasem stronniczy, a jeżeli wg mnie przesadzisz, to możesz być pewien, że napiszę ci to w moim, mało dyplomatycznym stylu.

Kończąc... Zamknij ktoś ten temat !
Jak ktoś ma przeczucia, że którykolwiek MG wykorzystuje swoją wiedzę w sposób jaki nie powinien to niech napisze do Admina(ów), nawet PW jak się wstydzi na forum to publikować, a nie psuje nerwy chorymi snami o zadzie Maryny.
Dowiedz się więcej o NWN --> NWN Wiki
Dowiedz się więcej o 'papierówce' D&D --> SRD d20
Brae Marliz
W co teraz gram -->WoT
Awatar użytkownika
Asterion

Postautor: Dante » 23 grudnia 2010, 22:20

Asterion, dziękuję za podsumowanie.
Dante

Postautor: Azazel » 23 grudnia 2010, 22:25

Polecam niektórym osobom nabranie dystansu do tego serwera a nie, powiem wprost Siluz głównie - weźcie się przejdźcie na spacer i ogarnijcie się trochę, bo jak czytam wasze wypowiedzi to mam wrażenie, że przeżywacie to co się dzieje na serwerze jak stonka oprysk.

Reszcie osób podniecających się nie wiadomo czym i snujących jakże śmieszne teorie spiskowe, życzę też ogarnięcia jak to mówi mój kolega który gra w CSa "GŁOWA ON QRWA!!" ;)

Ale dawno się tak nie uśmiałem, Dante dzięki za temat - buahahahahahahahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ej a może wejdziemy teraz na Tasardura ? On jest adminem, na pewno ma wiele grzeszków, które powinny ujrzeć światło dzienne, w końcu ma dłużej dostęp do modułu niż Dante ;)

Dante-> Azazel, to już było kiedyś :arrow: http://nwn.mud.pl/forum/viewtopic.php?t=4360 :mrgreen:

* Ciekawe kiedy zaczniecie się pluć na mojego posta ^^' Liczę na was Ptysie ^^'
** Wesołych Świąt kochani gracze! :*
*** Wesołych Świąt kochana ekipo MG :* :mrgreen: :mrgreen:
**** Wybacz Antraxu ;)
Ostatnio zmieniony 24 grudnia 2010, 00:33 przez Azazel, łącznie zmieniany 4 razy
"I do not betray my dream." ~Griffith
"Czy to jest serwer D&D czy THE SIMS "BALANGA"?" ~ Suchy
Awatar użytkownika
Azazel
Mistrz Gry

Szybka odpowiedź

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sondy