[Wotum nieufności] Czy Dante powinien się podać do dymisji?!

To jest forum do umieszczania sond które będą w portalu, tutaj tylko moderatorzy mogą umieszczać sondy i pisać posty.

Moderatorzy: Suchy, Junior Admin

Czy Dante powinien się podać do dymisji?!

Czas głosowania minął 23 grudnia 2010, 14:20

Tak
7
16%
Nie
28
62%
Nie obchodzi mnie to
10
22%

Liczba głosów : 45

Postautor: Yastianny » 23 grudnia 2010, 17:52

Siluz, ale chyba na jeden konkretny argument, konkretną sytuację, na przekroju lat, stać cię, prawda?
I DIDN'T START THE FLAME WAR! :D
http://sd.wikispot.org/Sarurate_Ulrejaz_de_Mortifer
"Kto pierwszy zaufa, zginie"
Awatar użytkownika
Yastianny

Postautor: siluz » 23 grudnia 2010, 17:54

To zrozum fakt że niektórzy nie chcą więcej pisać i wywlekać brudów, bo skoro Dante strzelił focha po kilku postach w temacie Otiski, to po wypisaniu pewnych rzeczy obraziłby się do następnych świat.
Czas chyba żebym zrobił to co Jedi i zajął się mordowaniem karpia a nie wyjaśniać rzeczy oczywiste. Jak chcecie przykładów to Antraxu kilka podała, starczy poczytać
Ostatnio zmieniony 23 grudnia 2010, 17:56 przez siluz, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
siluz

Postautor: Yastianny » 23 grudnia 2010, 17:55

powiedziałeś A, powiedz i B. Inaczej po co w ogóle zabierałeś głos, skoro to tylko pogarsza sytuacje.
Awatar użytkownika
Yastianny

Postautor: andamarius » 23 grudnia 2010, 18:06

Nie możecie po prostu napisać co wam sie podoba a co nie w zachowaniu Dantego. Tak czy ja wiem... W JEDNYM POŚCIE!. Jakoś tak o wiele to czytelniejsze, lżej się czyta, nie nudzi. Zainteresowani mają szybki dostęp do informacji itp.

To może ja zaczne :P.

Plusy:
+robi to co do niego należy.
+widać, że interesuje się pomysłami graczy.
+zajmuje się skryptami, co mnie na samą myśl przyprawia o dreszcze.
+Jego questy zwykle nie kończą się śmiercią gracza/y.

Minusy:
-czasem daje niejasne odpowiedzi. Zamiast nie nie da się, da się ale masz małe szanse, mówi "Możesz próbować" (hmm... w sumie jakby się nad tym zastanowić to jednak plus. Przynajmniej dla mnie).
-wykorzystuje wiedzę DM. Na koncie DM.
-wie jaka jest % szansa na wypadnięcie itemu, więc ciężko, żeby zapomniał gdy gra na koncie gracza.

Jestem na Studni od niedawna i nie interesuje mnie jaki Dante był kiedyś. Teraz jest teraz, przestańcie żyć przeszłością :P. A mówią że tylko dziadki używają argumentu "za komuny było lepiej"

No i macie powyżej prostą wypowiedź. Nie mam nic więcej do dodania i koniec (lub funkcja EDIT). A nie każdy kolejny post z nowym problemem.

PS: Zauważyliście, że niektóre osoby mają problem o coś w równych odstępach czasowych? :P
Ostatnio zmieniony 23 grudnia 2010, 18:12 przez andamarius, łącznie zmieniany 2 razy
Fake konta na SD: andamarius, Gargulik, Wergiliusz, Ignis, zmieniono na jedno prawdziwe po za Lodor ;)
Awatar użytkownika
andamarius

Postautor: Antraxu » 23 grudnia 2010, 18:07

Czart pisze:Śmiem twierdzić, że jej chodzi o fakt iż niektórzy nie są w stanie dopuścić do siebie wiadomości, że Twoja postać jest silniejsza od ich postaci i potrafi zrobić rzeczy których oni nie mogą i dlatego zaczynają snuć 'przypuszczenia' nt tego, że wykorzystujesz wiedzę OOC pozyskaną dzięki swojemu stanowisku oraz wglądowi w moduł. A oczywiście, moje zdanie jest najmojsze, więc trzeba zacząć narzekać! :D
Mniej więcej właśnie o to :) Konkretny przykład, ma wgląd w Tiamata, zna jego słaby punkt i chodzi tam razem z Pkssem, który tego punktu nie zna i na niego wpadł (nie koniecznie Dante musiał mu ten sposób podać). Oskarżenie o nadużywanie wiedzy padło za sam fakt, że śmiał tam być postacią.

siluz, chyba wszyscy wiedzą jak zachowywał się Ten Gracz w III, IV erze. Jeden ze sławniejszych buguserów i drobnych cheaterów etc. Ale my oceniamy Dantego, nie Tego Gracza. Dante pojawił się dopiero w V erze i ZASŁUŻYŁ na to stanowisko, pokutując (prace społeczne na rzecz serwera) za swoje dawne grzeszki. Raaany, ludzie się zmieniają... Jeśli masz coś do zarzucenia Dantemu, napisz to, a nie wycierasz się moimi postami.

Inna kwestia, że Dante potrafi mnie doprowadzić do szału swoimi odzywkami, Gówniarz jeden, a chyba jestem jedną z najbardziej wyrozumiałych osób na SD :P i czasami ręce mi opadają jak słyszę co robi.... ale to w dalszym ciągu nie kwalifikuje się do dymisji... Jeno tworzy niesmaczne/śmierdzące sytuacje po których może zostać jedynie niesmak.
Ostatnio zmieniony 23 grudnia 2010, 18:11 przez Antraxu, łącznie zmieniany 1 raz
Nieaktywna dokąd życie nie wróci

Fabularni ♥ forever ♥

DM Astarte

╔════════════════════════════════════════════╗
IV era: Sharin Aremeirs / Eusyss / Astennu Quel'thanor
V era: Kann Turan / Elrithiel Livirth
VI era: Saviel Arnemeirs

҉ VII era: Krishya Angress ҉
╚════════════════════════════════════════════╝
Awatar użytkownika
Antraxu
Administrator

Moje postacie: IV era: Sharin Aremeirs / Eusyss / Astennu Quel'thanor
VII era: Krishya Angress

Postautor: siluz » 23 grudnia 2010, 18:19

Antraxu - jeśli wytarłem się twoimi postami to przepraszam. Nie oceniam admina czy gracza z którejkolwiek ery (o jego grzeszkach nie miałem pojęcia nawet), tylko osobe.
Wcześniej nim został mg nie przejawiał takiej nonszalancji. Nie spodziewałem się że osoba która ciągle gadała o tym jak to źle jest koksić, teraz dzięki wiedzy admina wyexpi jak najszybciej i nawet się nie kryje z tym że robi rzeczy niedostępne dla normalnego gracza.
Awatar użytkownika
siluz

Postautor: Yastianny » 23 grudnia 2010, 18:19

Antraxu pisze: i czasami ręce mi opadają jak słyszę co robi....

No słucham.
Też chce żeby mi witki opadły.
Awatar użytkownika
Yastianny

Postautor: Velissa » 23 grudnia 2010, 18:32

Antraxu pisze:Inna kwestia, że Dante potrafi mnie doprowadzić do szału swoimi odzywkami, Gówniarz jeden, a chyba jestem jedną z najbardziej wyrozumiałych osób na SD i czasami ręce mi opadają jak słyszę co robi....

Z twej wypowiedzi, Antraxu mogę mniemać, że jesteś o jakieś 10 lat starsza od Dante. A z tego co wiem, tak nie jest...
Wybacz, ale to "Gówniarz" jest nie na miejscu... Tym sposobem to ja również mogłabym zwracać się do Ciebie per 'Gówniara'...
On ma imię, nick itp.
Sorki za wtrącenie, ale razi mnie takie zwracanie się do osób, a tym bardziej na forum.
A dlaczego? A po co? A jak?...
Awatar użytkownika
Velissa

Postautor: andamarius » 23 grudnia 2010, 18:37

Ech... Ja też moge napisać że niektórzy gracze są tacy a tacy, cały czas wykorzystują wiedzę której nie powinni mieć i pewnie jakichś cheatów używają bo mają wyższy poziom odemnie. Nie będę tu podawał konkretnych przypadków bo oczywiście nie chce nikogo obrażać, bo ja taki miły jestem i w ogóle. Ale ja wiem, mam argumenty, znam multum dowodów, o których nie mam zamiaru mówić, a które potwierdzają moją teorię.

Weźcie się w końcu zamknijcie bo nic do tematu nie wnosicie, tylko pogarszacie sytuacje i ciągniecie temat ja gówno (przepraszam i poproszę warna:P) przez morze.

PS: Może byście wzięli pod uwagę, że po drugiej stronie też siedzi człowiek? Bo aktualnie sami się jak gówniarze zachowujecie.
Ostatnio zmieniony 23 grudnia 2010, 18:56 przez andamarius, łącznie zmieniany 3 razy
Fake konta na SD: andamarius, Gargulik, Wergiliusz, Ignis, zmieniono na jedno prawdziwe po za Lodor ;)
Awatar użytkownika
andamarius

Postautor: Antraxu » 23 grudnia 2010, 18:41

Sorka Vivi, w sumie rozumiem, ale on naprawdę potrafi się popisać chamstwem, że gdyby był bliżej, to by w pysk dostał jak nic, bo jakby nie było, jestem starsza i jestem Kobietą, więc jakiś poziom rozmowa powinna mieć, a nie bezczelne obnoszenie się, patrzenie z góry czy spławianie.
Jeśli słowo "Gówniarz" Cię razi, przepraszam. Na mnie nie robi po prostu wrażenia i bardziej używam go jako złośliwy chichot niż obrazę ;) Ale zapamiętam na przyszłość :)

A Yast, o tym czemu mi gałązki opadają, pisałam już wcześniej.

Pyskuje, odnosi się chamsko do graczy i do osób starszych :P Gdy był szaraczkiem umiał rozmawiać, dostał władzy i zapomniał jak się należy odnosić do ludzi.

Karze graczy nie wnikając w sytuacje, ocenia równie pobieżnie jak jest oceniany. Nie daje szansy na wyjaśnienie, udaje że go nie ma, że to nie on, lub po prostu ignoruje...

Doprowadza do sytuacji, które wyglądają jakby w sposób być może nieświadomy wykorzystywał z gracza wiedzę OOC nadaną mu ze stanowiska jakie pełni...

Fabularni ♥ forever ♥

DM Astarte

Awatar użytkownika
Antraxu
Administrator

Postautor: Antraxu » 23 grudnia 2010, 18:43

andamarius pisze:Ech... Ja też moge napisać że Siluz i Antraxu są tacy a tacy, cały czas wykorzystują wiedzę której nie powinni mieć i pewnie jakichś cheatów używają bo mają wyższy poziom odemnie. Nie będę tu podawał konkretnych przypadków bo oczywiście nie chce nikogo obrażać, bo ja taki miły jestem i w ogóle. Ale ja wiem mam argumenty znam multum dowodów o których nie mam zamiaru mówić, a które potwierdzają moją teorię.

Weźcie się w końcu zamknijcie bo nic do tematu nie wnosicie, tylko pogarszacie sytuacje i ciągniecie temat ja gówno (przerpaszam i poproszę warna:P) przez morze.

PS: Może byście wzięli pod uwagę, że po drugiej stronie też siedzi człowiek? Bo aktualnie sami się jak gówniarze zachowujecie.
Eeeeeeeeee.... Ty na pewno do mnie pijesz? Może przeczytaj UWAŻNIE moje posty a później zarzuć mi gdzie mój post nic nie wnosi do rozmowy?

Prawdę powiedziawszy o żadnych przekrętach z udziałem Dantego nie słyszałam nawet :P Czart napisał żeby zacząć wreszcie podawać jego wady a nie tylko słodzić, więc piszę co mi się nie podoba w jego zachowaniu :)
Ostatnio zmieniony 23 grudnia 2010, 18:51 przez Antraxu, łącznie zmieniany 1 raz

Fabularni ♥ forever ♥

DM Astarte

Awatar użytkownika
Antraxu
Administrator

Postautor: Draken » 23 grudnia 2010, 18:48

siluz pisze: Nie wiem jak Jedi, może ma na myśli konkretne sytuacje, ale mi chodzi o CAŁOKSZTAŁT

Nie ma to jak pisać ogólnikami :D Niech najlepiej wszyscy co znają te jego wielkie przekręty: skrzynie z zakładkami po 100 sztyletów +100, i inne napiszą dokładnie i treściwie. Bo myślałem, że sobie wreszcie poczytam o tych jego przekrętach o których często mowa, a tu widzę, wszyscy rzucają takie ogólniki, że hoho! Dawajcie te konkretne przykłady i już.... po co się bawić w ciuciubabke skoro macie jak na tacy podaną możliwość...A potem znowu będą żale...Ech, jak zwykle z dużej chmury mały deszcz.
Awatar użytkownika
Draken

Postautor: andamarius » 23 grudnia 2010, 18:51

Antraxu pisze: Eeeeeeeeee.... Ty na pewno do mnie pijesz? Może przeczytaj UWAŻNIE moje posty a później zarzuć mi gdzie mój post nic nie wnosi do rozmowy?

Moim subiektywnym zdaniem mniej więcej po tym poście :P

Antraxu pisze:Pyskuje, odnosi się chamsko do graczy i do osób starszych :P Gdy był szaraczkiem umiał rozmawiać, dostał władzy i zapomniał jak się należy odnosić do ludzi.

Karze graczy nie wnikając w sytuacje, ocenia równie pobieżnie jak jest oceniany. Nie daje szansy na wyjaśnienie, udaje że go nie ma, że to nie on, lub po prostu ignoruje...

Doprowadza do sytuacji, które wyglądają jakby w sposób być może nieświadomy wykorzystywał z gracza wiedzę OOC nadaną mu ze stanowiska jakie pełni...

Nie mogę nic więcej wymyśleć :mrgreen:

Ci co się bardziej na tym znają niech pomogą :mrgreen:

Ale faktycznie nie doczytałem wszystkiego więc przepraszam... Ciężko z czaić kiedy ktoś broni swojego argumentu a kiedy co chwila wymyśla nowe.
Ostatnio zmieniony 23 grudnia 2010, 18:55 przez andamarius, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
andamarius

Postautor: Antraxu » 23 grudnia 2010, 18:54

andamarius pisze:Ale faktycznie nie doczytałem wszystkiego więc przepraszam..
Przeprosiny przyjęte :)

Fabularni ♥ forever ♥

DM Astarte

Awatar użytkownika
Antraxu
Administrator

Postautor: Yastianny » 23 grudnia 2010, 19:03

Antraxu - piję do tego, że to kompletne zero konkretów. Każdy kto napisał że ma jakieś ale nie podał ani jednej konkretnej sytuacji. Ani jednej. Z mojej strony kończę bo wiem, że konkretów się nie doczekam. A chciałbym.

Wesołego picia.
Awatar użytkownika
Yastianny

Szybka odpowiedź

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sondy