Legendarne poziomy

To jest forum do umieszczania sond które będą w portalu, tutaj tylko moderatorzy mogą umieszczać sondy i pisać posty.

Moderatorzy: Suchy, Junior Admin

Czy jesteś za zwiększeniem maksymalnego poziomu do 60?

Za!
31
48%
Przeciw!
31
48%
Nie mam zdania
3
5%

Liczba głosów : 65

Postautor: Pkss » 12 października 2010, 17:51

To ja to powiem jeszcze raz. Wszyscy mają RÓWNE SZANSE NABIĆ 40 LVL.
Wystarczy trochę samozaparcia i chęci do gry.

Kron, twój post idealnie pasuje do twojego podpisu. Po prostu ideaaaalnieeeeeeeeee :evil:
Smutaśnik Pospolitus

Fabulator

Czarnula! :>
Arshen, dziękuję :)

Odcienie Duszy

Jak ktoś coś chce zapraszam na PW lub GG.
Awatar użytkownika
Pkss

Postautor: pig » 12 października 2010, 17:53

60 lvl na sd nic nie zmieni jesli bedzie taki system expa dalej :) bo nikt jego nie nabije :P

Pkss, twój post idealnie pasuje do twojego podpisu. Po prostu ideaaaalnieeeeeeeeee
Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki

IV- Eredin Eiram, Al Tanner, Reno Marcuzzi
V- Marco Marcuzzi, Gertruda Doloris Turpiter
VI- Steven Daniel Curtis, Erkhan Zaciśnięta Pięść
Awatar użytkownika
pig

Postautor: Tasardur » 14 października 2010, 19:28

Ze względu na sporo kontrowersji legendarne poziomy nie zostaną wprowadzone. Bardzo możliwę, że wprowadzimy jakieś alternatywy do wykorzystania nadmiaru pkt doświadczenia po osiągnięciu maksymalnego poziomu, ale nie teraz. Przykro mi stwierdzić, że część osób to odbierze jako faworyzowanie grupki 3 osób.

Pozwolę sobie jeszcze napisać dlaczego osiągnięto 40 poziom, mimo że teoretycznie miał być poza zasięgiem.

Autoexp. System doświadczenia został rewelacyjnie zrobiony i naprawdę na wysokich poziomach postaci dostają szczątkowe pkt doświadczenia za potwory.

Co jednak nie jest prawdą, to dziwne sugestie, że osoby mające najwyższe poziomy mają je ze względu na setki nagród z questów MG.

Jedna z postaci, która osiągnęła prawie maksymalny poziom gra od początku ery... ponad 750 godzin!!. Jakby grała godzinkę dziennie to ten sam efekt zająby jej ... 2 lata. Odpowiedzią na waszą tajemniczą zagadkę: "jak to możliwe, że oni mają tak wysokie poziomy, podczas gdy ja nie mam" jest CZAS. Czas poświęcony na grę. Nie żadny nadmiar questów od MG. Rozumiem, że nie widzicie i ciężko uwierzyć na słowo, widząc że konkretne postaci dostają więcej Q, bo wplotły się w jakieś dłuższe wątki i często grają. Jednak taka jest prawda. To nie nadmierne zainteresowanie MG tylko nadmierna frekwencja sprawiają, że dane osoby mają tak wysokie poziomy.

Dlatego też mnie nie dziwi, że najwięcej narzekają ci co grają najmniej.

Dlatego apeluje o trochę mniej zazdrości i trochę więcej zrozumienia.
Awatar użytkownika
Tasardur
Administrator

Images: 17

Szybka odpowiedź

Poprzednia

Wróć do Sondy