Zrób swój własny serwer #2

To jest forum do umieszczania sond które będą w portalu, tutaj tylko moderatorzy mogą umieszczać sondy i pisać posty.

Moderatorzy: Suchy, Junior Admin

Obecny drop...

Czas głosowania minął 19 marca 2010, 22:25

Jest stanowczo za mocny.
15
31%
Jest trochę za mocny.
10
20%
Jest ok.
17
35%
Jest trochę za słaby.
2
4%
Jest zdecydowanie za słaby.
5
10%

Liczba głosów : 49

Postautor: Sentenza » 18 marca 2010, 23:38

Jest ok. Przyjemnie się gra. Itemowanie sprawia przyjemność. Ale zawsze mogło by być lepiej.

Dopiero co najlepsze jest dostatecznie dobre.
Ostatnio zmieniony 18 marca 2010, 23:39 przez Sentenza, łącznie zmieniany 1 raz
Sentenza

Postautor: Dark Men » 19 marca 2010, 00:01

jak dla mnie ok, ale tu chciałem zadać pytanie a nie odpowiedziec a mianowicie: gdzie dropić takie cuda?
Dark Men

Postautor: Akinakes » 19 marca 2010, 00:05

jest super, dokladnie taki jaki powinien byc. Gra zarowno magiem jak i niemagiem ma sens
Akinakes

Postautor: nie3e » 19 marca 2010, 00:08

Dark Men pisze:gdzie dropić takie cuda?

Ja słyszałem głównie o Driderach. Ale muszę powiedzieć, że sam w skarbie wydropiłem szatę +11ZRE +3INT, więc to duża loteria jest. (albo wynagrodzenie losu za poprzednie złomy)
Dołączył ~październik/listopad 2004
Kontakt: GG 1936995
Awatar użytkownika
nie3e

Postautor: Astarte » 19 marca 2010, 00:18

Trochę za mocny, chociaż dla builda Łotrzyl/TC jest wymarzony, gdy w czterech itemach możesz zmaksymalizować trzy cechy i jeszcze możesz wybierać co by tu jeszcze... :D

Ale serio, takie max. +6, +7 są w porządku, ale +11 to przegięcie... jeszcze do dwóch cech w jednym itemie... Nie nie... Premie do dwóch cech w jednym itemie to stanowczy przesyt...

Aczkolwiek...
Yastianny pisze:Jestem... tak zajebiście ubogi...
A poważnie, o takich perełkach to słyszałem, owszem
:P
Astarte

Postautor: Shalik » 19 marca 2010, 00:47

Ta nie wiem skad masz takie itemki. Ja duzo itemkowalem swoimi postakami i nie mam ani zbroji 8 kp a ni paweza z 6kp i cos tam jeszcze. A jak cos wyapdnie to naprawde trzeba troche stracic czasu na dropach aby zdobyc takie itemki jak napisales :P Ale jak macie, wrocic do poczatkowych buildow z ery, wiec moga byc. A nawet bym troszke mocniejszy wybral drop :twisted:
Shalik

Postautor: Dorka » 19 marca 2010, 00:51

żadko kiedy trafia się prawdziwa perełka , a jak już się trafi ..Jaka frajda :) Mnie sie podoba system dropu jaki jest teraz , wcale nie tak często można wydropic super item . Jednak z księgami to lekkie przegięcie
Ostatnio zmieniony 19 marca 2010, 00:53 przez Dorka, łącznie zmieniany 1 raz
Dorka
Awatar użytkownika
Dorka

Postautor: Artemis Entreri » 19 marca 2010, 00:53

to że jest dużo śmiecia jak mówicie w tym to akurat mi się podoba jest różnorodność choć najmocniejsze to ja bym Questowo dopuszczał. Ale akurat że są zbroje na +8 i miecze na +7 to mnie nie boli bo pomaga wyrównać szansę wojownikom (że 40 levelowego woja nie skopie 20 paro levelowy czaruś). Wole nawet jak jest teraz że jest to totalnie losowe bo jakby dopiło coś konkretnego z konkretnego bosa to i tak niektórzy by mieli wszystko z bossów i buildy pod to zrobione i była by jeszcze większa przepaść miedzy tymi co chodzą rzadko a tak i tym może się poszczęścić.
Ostatnio zmieniony 19 marca 2010, 00:55 przez Artemis Entreri, łącznie zmieniany 1 raz
Artemis Entreri

Postautor: Byczkin » 19 marca 2010, 01:05

jest ok chociaz tak jak ktoś zauważyl szpila grabaza to jakis artefakt -> nie tylko lotrzykowie z tym biegają bo bardzo duzo osób. Brakuje broni od 3 do 5 za ulepszenie i coś tam od zywiołów i w tym kierunku bym poszedł.
ßYKÜ
Ñ€Ç
Awatar użytkownika
Byczkin

Postautor: feelix79 » 19 marca 2010, 05:05

Tasardur pisze:Od zawsze byłem zwolennikiem odgrywania i hard core RPG, dlatego IV erę wspominam najlepiej jako gracz. Słabe itemy, mała skala "wożenia się postaci", mniejszy exp, trudniejsze robienie buildów, więcej realizmu
nie powiem ... ale jak dla mnie powinny być itemy z IV ery bo teraz jest lekkie przegięcie ...dla tego zagłosowałem troszkę za mocne ... chociaż i tak najbardziej przegięty miecz miałem w 3 erze .... hehe rozpisałem się troszkę ... :twisted: :twisted:
"Urodziłeś się w chlewie w chlewie mieszkaj... Urodziłeś się w stajni w stajni mieszkaj...
Urodziłeś się w gnieździe w gnieździe mieszkaj...
Bo co z tego że świnia się do gniazda dostanie jak i fruwać się od tego nie nauczy i skrzydła jej od tego nie wyrosną"

Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
feelix79

Postautor: Vaynard » 19 marca 2010, 20:01

Jak dla mnie jest ok.
Gadu: 2372425

"Szaleństwo jest źródłem rozkoszy,
znanym jedynie szaleńcom."

Vaynard Zanboku/M'rin Nyn'loth - V era
Guinglain Ares/Cai Derthur - VI era

Czasem grywam.
Awatar użytkownika
Vaynard

Postautor: Dante » 20 marca 2010, 00:05

Drop... jest jednocześnie i zbyt mocny i zbyt słaby, zależy z której strony spojrzeć. Choć zdarzają się przedmioty zdecydowanie za potężne (np. +12 ), to wielu osobom ciężko jest skompletować coś dobrego do ubrania.

Z pewnością wymaga dopracowania.
Dante

Szybka odpowiedź

Poprzednia

Wróć do Sondy