Aritiel - co dalej?

Omówienia questów .. co był źle, co jest warte naśladoawania itp.

Moderatorzy: Suchy, Junior Admin

Postautor: Loreene » 24 stycznia 2011, 12:48

Sama flakon rzucilam, gdy na sanktuarium podeszlam do siedziby wroga, niestety, to byla bardziej dywersja... cel na lagu wszedl w nasza druzyne :shock:

Nie bylam przenoszona w zaswiaty na poczatku bitwy, tyko albo odradzalam sie tam gdzie padlam, albo swiecac sie jak zarowka w obozie przeciwnym. Zreszta za pierwszym razem wyladowalam przy studni... na szczescia na Daclora a nie w Aldur...

W zaswiatach bylam 2 razy i z nich przenoszona bylam do naszego obozu... niestety drugi raz bylo to juz pod koniec walk.

Mialam 5 sanktuariow i na nich sie chowalam, Frank tez mial sanktuaria, wiec mogl do obozu wam wpasc i wrzucic flakon. A jesli sie tam odrodzil, to co mial stac i czekac az go ubijecie, bo tak bylo z Loli, ktora uczciwie chciala przejsc tam gdzie powinna... i ladowala w zaswiatach. Franka postac to koks, jeden z niewielu w naszej druzynie.
Juz nie wspomne, kto nam podsunal pomysl z flakonami przy piatkowym podejsciu... pewien samobojczy zolnierz Aritiel...
aktualne konto Sertima
Awatar użytkownika
Loreene

Postautor: Pkss » 24 stycznia 2011, 12:51

Tutaj nie chce mi się nic pisać bo nudni jesteście.

Npc naszych nie było booooooo pozabijały się miedzy soba. Wiec vegnar wygrało ale chyba w największej bzdurze sojuszowej jaką widział ten server.

7 graczy na ponad 20 . To i fakt że wcale niskich lvli nie mieliście sprawia że nikt mi nie wmówi że przegrałem.

Btw, u nas lelu diana ens i revan to wasze lvle. Tylko ja ga. I riam może was przewyzszało.

Aritel win.
Smutaśnik Pospolitus

Fabulator

Czarnula! :>
Arshen, dziękuję :)

Odcienie Duszy

Jak ktoś coś chce zapraszam na PW lub GG.
Awatar użytkownika
Pkss

Postautor: Thamiar » 24 stycznia 2011, 12:57

W poprzedniej erze, podczas ataku Nekrona na Fralalala, po jednej stronie było dwóch graczy (Ja i _rs) na całe Lodor i jakoś żaden z nas nie narzekał :P
Miodne tekstury undeadów:
Zombie,Ghule,Cała reszta
II i III era: Thamiar Abeair
V era:Merinid Abeair
VII era:Abarxas Enteror
Awatar użytkownika
Thamiar
Skrypter

Moje postacie: Abarxas Enteror

Postautor: Byczkin » 24 stycznia 2011, 12:57

Pkss pisze:Wiec vegnar wygrało

Pkss pisze:nikt mi nie wmówi że przegrałem.

skoro byłeś w aritel to jednak sam to sobie powiedziałes :)

ale to tak dla jaj :)

Pks ma racje:
Pkss pisze:nudni jesteście

ciągle to samo, ale piszcie bo przynajmniej jest co poczytac w robocie :)
ßYKÜ
Ñ€Ç
Awatar użytkownika
Byczkin

Postautor: Narin » 24 stycznia 2011, 13:07

Byku, myślisz, że po co ja tyle pisze ? :D Musze coś robić, głowa mnie napierdziela i robota się nie klei :D
*klaszcze radośnie uderzając głową o klawiaturę, jeśli się wsłuchasz zobaczysz że ma to pewien rytm... to sztuka* x)
Narin

Postautor: destick » 24 stycznia 2011, 13:08

Mocna kawa i jechana
<Roran Rzepa><Amomir Amanless><Hrotghar Humberdum><Ellevyn Amanless><Jacho Marlin><Fiodor>

-------------------------------------------------------

"... zawsze jest łatwe rozwiązanie, jeśli tylko wie się, gdzie szukać" - Terry Pratchett, Piąty Elefant
Awatar użytkownika
destick

Postautor: Xanas » 24 stycznia 2011, 13:23

Thamiar pisze:W poprzedniej erze, podczas ataku Nekrona na Fralalala, po jednej stronie było dwóch graczy (Ja i _rs) na całe Lodor i jakoś żaden z nas nie narzekał :P

tez byłem ;p
Awatar użytkownika
Xanas

Postautor: pig » 24 stycznia 2011, 13:26

Narin pisze: poczekaj aż cię w poziomach dogonie i zaczne trafiać

no to zaczniesz dostawac damage za trafienie. i wcale sie nie sprzeczam, i bardzo mozliwe ze wygrasz ja nie robilem postaci pod pvp a jedynie pod mobki aby mi sie lepiej gralo. tym bardziej ze wcale nie ciagnie mnie do rywalizacji pvp na sd.

A TERAZ.

Panowie i Panie nie wiem czy jest sens tu gadac o tym kto wygral bitwe a kto nie, bo ten dotarl tam a ten tam), bo to nie jest arena to jest rpg serwer (a bitwa byla zabawa do pkowania dla rozgrywki i bez konsekwencji, i bardzo przyjemna).

Sprawiedliwiej było by rzucić monetą w grze (np do 10 wygranych aby emocje były :D) i ocenic kto wygrał. Bo mówie tu nie arena to że jeden ma 40 lvl a drugi 20 lvl nie znaczy że jest gorszym graczem RPG (ba czesto sie zdarza że własnie może być i lepszym). bo to że ktoś miał wysoki lvl np ja 39 wiadomo ze mialem wieksze szanse na wygrana z jakims 20 lvlowcem, ale nie znaczy to przeciez ze mozna to ocenic wygrana przegrana bitwy. bo to byla zabawa! zrobiona dla epickiej bitwy, fabule napiszmy sami i nie bierzmy ilosci fragow jako wyznacznik zwyciestwa na naszym serwerze RPG, bo to naprawde nie powinien byc wyznacznik.

Cala ta walke wzialem z przymrozeniem oka, takie rozladowanie emocji troche bylo (dla mnie na pewno bo z dupa zerwalem i bylo mi przyjemniej :D). I usmialem sie jak glupi gdy pisali wszyscy ANGRANA!! a ja ze stoickim spokojem, czekajcie zaraz go rozjebie tylko go znajde :) i bylo to przyjemne, jak pisali PKSA UBILEM :P

ps. No i wchodze na serwer a tam odrazu zaproszenie do timu, nawet nie wiedzialem ze bede po tej stronie :)

sekunde po tym ANGRAN: TY BRUTUSIE! :D

FAJNIE BYŁO :)
Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki

IV- Eredin Eiram, Al Tanner, Reno Marcuzzi
V- Marco Marcuzzi, Gertruda Doloris Turpiter
VI- Steven Daniel Curtis, Erkhan Zaciśnięta Pięść
Awatar użytkownika
pig

Postautor: pig » 24 stycznia 2011, 13:30

Pkss pisze:Tutaj nie chce mi się nic pisać bo nudni jesteście.

TO PO CO PISZESZ?
Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki

IV- Eredin Eiram, Al Tanner, Reno Marcuzzi
V- Marco Marcuzzi, Gertruda Doloris Turpiter
VI- Steven Daniel Curtis, Erkhan Zaciśnięta Pięść
Awatar użytkownika
pig

Postautor: Narin » 24 stycznia 2011, 13:54

Pig, z łuku nie będę dostawał domg za trafienia :P a krasnalem nie gram pvp... bo on się do pvp nie nadaje :) Jest typowo pod MOBy zrobiony, mam nadzieje, że jak go podexpie do zbroi tytanów to wreszcie zbierze sięjakaś ekipka na Tiamata czy jakiś inny hardcore i będe mógł go przetestować wreszcie :D

Było na prawde sporo fajnych akcji. Bardzo się ciesze, że stałem po stronie gdzie było tak mało graczy :D cholernei dawno już się w pvp nie bawiłem, ale potem jak ktoś do mnie napisał - widziałeś na forum masakratorów? Wchodze, a tam Le'Lu' 2 miejsce ze swoim 32 lvlem. Wiem wiem, RPG, ale to i tak zajebisty funn był.
*klaszcze radośnie uderzając głową o klawiaturę, jeśli się wsłuchasz zobaczysz że ma to pewien rytm... to sztuka* x)
Narin

Postautor: naratoth » 24 stycznia 2011, 15:40

Ech Loli zostala zabita dwa razy jak sie u was odrodzila, zaraz po tym jak sie pojawila rzucila sankta i chciala uciekac ale jakis mag ja zaatakowal i koniec :P i tak dwa razy. kazdy u nas mowil, ze sie odradza po zlej stronie, nie wiem czy na mg, ale na kanale druzyny na pewno. I Frank tez. Raz po respie rzucil flakon, prawda. Ale to byl jego drugi resp u was, bo po pierwszym zostal natychmiast zabity (nie wiedzial, ze mozna odpoczywac w zaswiatach wiec nie byl obczarowany). Zrobil to RAZ. reszta gedonow to podchodzenie na sankcie i niewidce i rzucenie. Sama Loli walnela takie 3. W sumie gedonow z naszej strony bylo 10, Frank walnal 5. przestancie juz z tym, bo te respy u was to bul byg dzialajacy na wasza kozysc, nie na nasza. na poczatku wygrywaliscie bo sie nalykaliscie epickich mixow i tyle. nikt tu nie chce byc niczyim wrogiem :) bylo minelo, Aritiel gorne zostaje i tyle :) zyje sie dalej
Awatar użytkownika
naratoth

Postautor: Narin » 24 stycznia 2011, 15:55

Niestety nie masz racji :) Twoja psotać nie miała wpływu i przez to masz takie odczucia, ale kilka innych miało i to duży bardzo. Ja stojąc bez czarów nie dawałem nikomu podejść na tyle blisko by coś zrobić, mikstury musiałem zacząć pić jak w pewnym momencie, zamiast z przodu, zaczołem dostawać czarami w plecy, a potem Athanalious od tyłu podszedł i mnie zabił - w tym momencie zaczeliśmy przegrywać właśnie i tyle.
Narin

Postautor: Riam » 24 stycznia 2011, 16:05

Co do tego waszego odradzania u nas i mordowania was przez obrońców. Widziałem przynajmniej 5 razy jak zabita Przez Angrana postac odradza się u nas bez 7 minutowej wizyty w zaświatach. To czemu mieliśmy was przepuszczac na waszą stronę, dac wam się nabufowac i walczyc gdy nasi musieli odsiedziec swoje w zaświatach?

I nie twierdze ze to wasza wina, ani nawet Billa bo co on jeden mógł. Ale właśnie przez takie numery przegraliśmy. Pamiętam jak raz sam zabiłem kilku waszych obrońców i musiałem się zaraz cofac do siebie bo odrodzili się wasi w naszym obozie i rozpętali tam walkę.
Ostatnio zmieniony 24 stycznia 2011, 16:12 przez Riam, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Riam

Postautor: Pkss » 24 stycznia 2011, 16:12

Riam, ta dyskusja nie ma sensu. Zaraz przyjdzie siluz i napisze że atakujacy mogli chitować i korzystać z bugów bo "wygrali" . A wiadomo że zwycięzcy dyktuja warunki itd. Krasnale rox. ;) *ironia mode off*
Smutaśnik Pospolitus

Fabulator

Czarnula! :>
Arshen, dziękuję :)

Odcienie Duszy

Jak ktoś coś chce zapraszam na PW lub GG.
Awatar użytkownika
Pkss

Postautor: DOminicos » 24 stycznia 2011, 16:14

Ludzie bez offtopów miało być co dalej , a jest o przebiegu bitwy podczas , której pan XYZ zaatakował kolejnego np. Kowalskiego tak i tak.

Co do tematu tak naprawdę nie wiadomo co dalej ponieważ Aritel samo może spaliliście jednak musicie pamiętać , że istnieje całe księstwo Aritel w skład , którego wchodzi również Akademia Mistycznego Ognia , a jak należy pamiętać dodatkowy tabun magów raczej nie przysporzy Aritel kłopotu , wręcz przeciwnie.
"Dobry kat zmusi przesłuchiwanego nawet by się przyznał że jest zielonym osłem w różowe ciapki!"(-)Jacek Piekara "Sługa Boży"
Awatar użytkownika
DOminicos

Szybka odpowiedź

PoprzedniaNastępna

Wróć do Questy