bitwa

Omówienia questów .. co był źle, co jest warte naśladoawania itp.

Moderatorzy: Suchy, Junior Admin

Postautor: siluz » 21 stycznia 2011, 16:38

wiesz pig, ja Ci powwiem ze miałem sam ochotę olać tą bitwę z powodów jakie wyszły. Ale jak wspomniał Narin, Krasnoludy mają wiele powodów, nie tylko ten tunel, od tej śmiesznych łuczników w podlesie zaczynając. A poza tym jeśli ktoś odgrywał od zawsze Krasnala wiernego Vegnar, to idzie, nie on jest od podejmowania decyzji, tylko Król, a Królowi jest sie wiernym. Honor to iśc za Królem a nie wypinać się na niego - to jest ta wyższość społeczna Krasnoludów nad Uszatymi.
A co do tego że gracze dążą do PK... wystarczy zerknąć na wstawke w albumie by zrozumieć która strona aż się trzęsie z podjarania na myśl o bitwie :)
Awatar użytkownika
siluz

Postautor: Gabriel » 21 stycznia 2011, 16:49

siluz pisze:A co do tego że gracze dążą do PK... wystarczy zerknąć na wstawke w albumie by zrozumieć która strona aż się trzęsie z podjarania na myśl o bitwie

"This is Amilmar :]"
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2011, 16:50 przez Gabriel, łącznie zmieniany 1 raz
Gabriel Shadowspirit - II Era
Gabriel 'Pan Szarosinych' Shadowspirit - III Era
Eylan Shadowspirit / Francis Delanoir - IV Era

Thenarion Shadowspirit / Sorento Shadowspirit - V Era
Vernitz Shadowspirit - VI Era
Awatar użytkownika
Gabriel

Postautor: Narin » 21 stycznia 2011, 16:56

Pkss, więc może zamiast pół ery się męczyć, trzeba było iść do krasnoludzkich arcy magów? :) Z reszta oni nie zrobili tego co ty ;) zrobili to w czym są krasnoludy dobre - runy.

Obawiam się, że wszyscy się tu trochę zapomnieli... :( jedni że to tylko gra inni, że wszyscy mają prawo sie bawić po swojemu, a jeszcze inni co gorsza, że wszyscy mają prawo się bawić :(

Proszę, dajcie na luz ludzie :) pograjmy sobie ;)
*klaszcze radośnie uderzając głową o klawiaturę, jeśli się wsłuchasz zobaczysz że ma to pewien rytm... to sztuka* x)
Narin

Postautor: Toomal » 22 stycznia 2011, 14:11

Pkss pisze:Ale jak widzę zmyślne krasnalki w godzine zrobiły to co ja połowe ery.

No tak Pkss bo tylko twoja postać była w stanie to zrobić. Nawet żaden mag z Faralala nie potrafił.
Ty jesteś jeden a karypli cała twierdza więc chyba są trochę mądrzejsi i mają nieco większe możliwości nie sądzisz?
Nie będzie w zwiazku z tym z mojej strony rzadnych starań wiecej.

A jednak strzelasz focha :P
Ciesz się, że ktoś pozwolił na to, by tyle zależało od jednej postaci, do tego poprowadził ci za pewne wielogodzinne questy, zamiast narzekać
Kłopot ze światem jest taki, że jest on zawsze o trzy drinki do tyłu
`Humphrey Bogart`

http://sd.wikispot.org/Delmoth_Va_Lome
Awatar użytkownika
Toomal

Images: 1

Postautor: Pkss » 22 stycznia 2011, 14:51

I tu się mylisz ;)
I czy strzelam focha? Nie, po prostu nie zamierzam więcej dyskutować nad tym co robię i dlaczego.
Jak powiedziałem, fabularnie moje "zabawki" nie były bezpieczne więc je zabrałem. A to że Tas uznał że nie będzie to mogło mieć wpływ na krasnalki bo te nagle nauczyły się robić coś co dawno już zrobić powinny, to trudno.
Po prostu kraśki zamiast i zastanowić się o co chodzi i ewentualnie rozwinąć temat, to przecięto go nożyczkami i zapomniano. A że wprowadzam w życie pewien plan opierający się właśnie na barierach to liczyłem chociaż na element przemyślenia tematu.
W sumie nawet nie wiedziały pewnie że miały ;]

Toomal pisze:Ty jesteś jeden a karypli cała twierdza więc chyba są trochę mądrzejsi i mają nieco większe możliwości nie sądzisz?

Nie, nie sądzę. Gdyby tak było to dawno tych Narinowych 10 arcymagów już by to zrobiły. Zamiast tego może wyczuły że już ktoś im zrobił dobrze, i olały temat. A nagle jak znikło to w minute wymyśliły sposób i jest. Takie trochę... nierealne.
W sumie ciekawy jestem jak te pułapki w runach miały by działać. Bo ja naprawdę długie godziny spędziłem na wymyśleniu, potem wprowadzeniu i odegraniu każdego pojedynczego elementu na Lodor.

Moje fochy są szybkie ;) Szybko się pojawiają i równie szybko znikają .
Smutaśnik Pospolitus

Fabulator

Czarnula! :>
Arshen, dziękuję :)

Odcienie Duszy

Jak ktoś coś chce zapraszam na PW lub GG.
Awatar użytkownika
Pkss

Postautor: Tasardur » 22 stycznia 2011, 15:22

A kto powiedzial, ze krasnoludy wymyslily sposob w 10 minut?
-problem demonow jest od poczatku ery, krasnoludy mialy czas
-nie tylko twoja postac jest tak genialna by cokolwiek zrobic
-krasnoludy nie zrobily barier czy czegokolwiek co odstrasza demony lub chroni okoliczne obszary, krasnoludzkie pulapki runiczne nie zatrzymuja niczego, przed wejsciem, ale witaja nieproszonych gosci podrozujacych miedzy sferami kilkoma zakleciami.
Awatar użytkownika
Tasardur
Administrator

Images: 17

Postautor: Pkss » 22 stycznia 2011, 15:30

No i spoko ;) Czyli mogę nasłać na Vegnar Demoniaki? :> Cudnie :twisted:
Może i nie jest jedyna genialna ale za to jedyna która cokolwiek zrobiła po za kreatywnym "wybijmy demony w forcie" . :twisted: :twisted:
Smutaśnik Pospolitus

Fabulator

Czarnula! :>
Arshen, dziękuję :)

Odcienie Duszy

Jak ktoś coś chce zapraszam na PW lub GG.
Awatar użytkownika
Pkss

Postautor: Loreene » 22 stycznia 2011, 15:30

Toomal pisze:Ciesz się, że ktoś pozwolił na to, by tyle zależało od jednej postaci, do tego poprowadził ci za pewne wielogodzinne questy, zamiast narzekać

Kazdy kombinuje jak moze zeby expa zdobyc :twisted:
aktualne konto Sertima
Awatar użytkownika
Loreene

Postautor: Tasardur » 22 stycznia 2011, 15:41

Nie, pkss nie jedyna, tylko taka, ktora otrzymala mozliwosc przeprowadzenia swych planow z pomoca mg.
Awatar użytkownika
Tasardur
Administrator

Postautor: Shoikan_PL » 22 stycznia 2011, 15:55

Hmm, Pkss słyszałem, że jak czegoś nie ma w internecie to, to nie istnieje, ale teoria mówiąca, że jeśli postać Pkssa czegoś nie zrobiła to nikt nie może, powaliła mnie na kolana.
Ty w swej ignorancji i dyletanctwie nawet nie zdajesz sobie sprawy ile postaci mogło w tym czasie poznać sekret tworzenia osłon Twojej postaci.
BTW przypomina mi to trochę oklepane pomysły rodem z seriali SCFI jak Stargate i osłony na różne dziwadła.
Ciekawe czy i kiedy postacie demony zamkną te osłonki,w końcu ci też mogą conieco powymyślać co?
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2011, 15:57 przez Shoikan_PL, łącznie zmieniany 1 raz
Shoikan_PL

Postautor: Dante » 22 stycznia 2011, 16:12

Shoikan_PL pisze:Ciekawe czy i kiedy postacie demony zamkną te osłonki,w końcu ci też mogą conieco powymyślać co?

Uwierz mi, że pracują nad tym :twisted: Tak się składa, że jestem opiekunem grupy Artenis'Line 8)

Kiedy? Kontynuację kampanii demonów przewiduję gdzieś w połowie lutego.

... ale widzę, że straszny OFFTOP się robi bo to wszystko nie ma już żadnego związku z bitwą. :roll:
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2011, 16:13 przez Dante, łącznie zmieniany 1 raz
Dante

Postautor: Azazel » 22 stycznia 2011, 16:23

Cała bitwa to jakiś offtop, fabularny :evil: :roll:
"I do not betray my dream." ~Griffith
"Czy to jest serwer D&D czy THE SIMS "BALANGA"?" ~ Suchy
Awatar użytkownika
Azazel
Mistrz Gry

Postautor: siluz » 22 stycznia 2011, 16:40

Ano tu Azazel ma racje :D byłe pewny że w 6 erze naszym głównym celem będą demony :P a tu tali bitewny zonk ... no cóż, trza przebrnąć przez bitwę, a od poniedziałku wrócić do fabuły demonów

Pkss - serio przesadzasz. Rozumiem że zrobiłeś bariery i naprawdę są super, ale nie myśl sobie że tylko ty zajmujesz się demonami. To że nie wiesz o tym kto i jak dużo czasu poświęca temu tematowi to nie znaczy że jesteś jedyny kto z nimi walczy. Parę osób może mieć Ci za złe nie to że walisz focha jak Marysia z podstawówki, ale dlatego że czują się urażone iż mimo swojej pracy włożonej w walke z demonami, uważasz się za jedynego działającego w tym temacie.
Awatar użytkownika
siluz

Postautor: Tasardur » 22 stycznia 2011, 17:40

W sumie Dante slusznie zwrocil mi uwage na zarzut, ze postac pkksa byla jedyna, ktora dostala questy na zatrzymanie demonow, wiec je cofam.
Awatar użytkownika
Tasardur
Administrator

Szybka odpowiedź

Poprzednia

Wróć do Questy