Faraldor i tajemniczy morderca

Omówienia questów .. co był źle, co jest warte naśladoawania itp.

Moderatorzy: Suchy, Junior Admin

Faraldor i tajemniczy morderca

Postautor: Mazerr » 17 stycznia 2011, 00:30

Skoro sprawa ucichła, a wszystko wraca do normy to można powiedzieć, iż mamy zakończenie tego wątku. Moje ingerencje w Faralala nie będą już takie dogłębne i raczej nie będą to wielkie rzeczy(tylko wtargnięcie i epicka masakra z udziałem Feverona).

Każdy uczestniczący dostał, co miał otrzymać. Ogólnie to skok w kierunku dobrego, skok reputacji i expa.

Udział wzięli:
Dobra strona mocy -
Cai
Sevrin
Le'Lu'
Angran
Saviel(zapomniałem o niej, wybacz mi... WYBACZ!)

Zła strona mocy -
Wrex

Yyyy... strona mocy -
Hirio
Naridia

Gościnnie wystąpił -
Shen

Podziękowania dla DM Azazela oraz DM Dantego :P (pewnie jeszcze o kimś zapomniałe, ale ciiii...)

Ciąg dalszy nastąpi... A teraz daje wam wolną rękę, byście nieco ponarzekali albo wypowiedzieli się co i tak.
Ostatnio zmieniony 17 stycznia 2011, 01:34 przez Mazerr, łącznie zmieniany 1 raz
Czasem sobie posiedzi na forum i popatrzy.
Awatar użytkownika
Mazerr
Mistrz Gry

Postautor: Jedi » 17 stycznia 2011, 00:55

^%$&#&*$^&$&$TGESGSAWAY#$SS#EDSAFGSAGSAB$ABUAY$B&U%S*%()^DNB#@@!!!
Oddawaj płonące cycki albo jutra nie dożyjesz! :P

Scenariusz fajny, ciekawy. Wielokrotnie zaskakiwałeś mnie tym, co się działo, szczególnie takimi rzeczami jak między sferyczna patelnia ratująca zabijając i tym podobne. :D Ogólnie tok zdarzeń był cholernie poplątany i niejasny - czyli bardzo dobrze. Widać było, że kolejne zdarzenia były tworzone na bieżąco zależnie od akcji graczy. Powiedziałbym, że miód, ale miodu nie lubię. Szkoda tylko, że miejscami tak bardzo się przeciągał. :P

A, i przepraszam, tak właściwie to -czego- dokonała ta "dobra strona mocy" poza ciągłym deptaniem karłowatej elfce po piętach i zabiciu kilku maladytów pod koniec? :P
Najwięcej chyba zdziałał du Wrex, cholera. No ale Thamiar, niestety postać wszystko pamięta. Strzeż się. >:]
Więc to tak.
--
V Era: Taiyo Shinitori / R'mill Nyn'Loth
VI Era: Naridia Mostill / Cillna / Kaenbyorin / Dier

VII Era: Teikka Saviel "Wróbel" Mostill / Acerola / Shailanderdette 'Sza' Shinitori / Ralia / Davel Lamnerson
Awatar użytkownika
Jedi

Images: 1

Postautor: Hiran » 17 stycznia 2011, 01:20

Cóż mogę powiedzieć, czego nie powiedział już Jedi?
Wspaniały wątek, postacie wbijają się w pamięć, duże dawki zarówno powagi, smutku jak i poczucia humoru. Czasami masz problem z ogarnięciem dużej ilości graczy, no ale co się dziwić. A to, że ich tyle masz świadczy o tym jak lubiane są twoje questy, nie? ;)
A++ would play again, czekam na kolejne wątki i nie myśl sobie, że ci dam odetchnąć wolnością ode mnie :P
V Era - Enadrell Silviani
VI Era - Hirio 'Przytulasek' Mostill
VII Era - Jajco
Obrazek
Awatar użytkownika
Hiran

Postautor: Mazerr » 17 stycznia 2011, 02:10

Dobra strona mocy wpłynęła następująco:
- ostudziła Sendrela, kiedy przytłaczająca presja dała mu się we znaki
- uświadomiła władzę nt. tejże sytuacji
- pomogła w jednoczeniu się społeczności
- odkryła i zniszczyła skorumpowaną siatkę przestępczą pod flagą Malada, która działała na wyższych szczeblach w mieście

Coś tam wykonali, więc nie można mówić tylko o deptaniu pięt :P
Czasem sobie posiedzi na forum i popatrzy.
Awatar użytkownika
Mazerr
Mistrz Gry

Postautor: Dante » 17 stycznia 2011, 02:45

Całokształt tak na 4-.

Ogólnie dobra robota, Mazerr. Wierzę, że wyciągniesz wnioski na przyszłość i będziesz robił jeszcze lepsze przygody :)

Oby tak dalej, gdybyśmy prowadzili konkurs na MG miesiąca, to miałbyś już kilka medali :mrgreen:

W nagrodę otrzymasz moderatora w dziale Plac Spotkań.
Ostatnio zmieniony 17 stycznia 2011, 02:49 przez Dante, łącznie zmieniany 1 raz
Dante

Postautor: Thamiar » 17 stycznia 2011, 13:20

Było fajnie, moja postać mogła się wykazać;)
Ale ciągle uważam, że bycie jedynym graczem po którejś ze stron nie jest fajną sprawą :wink:
Jedi Chyba pora powrócić do pierwotnej tożsamości ;>
Miodne tekstury undeadów:
Zombie,Ghule,Cała reszta
II i III era: Thamiar Abeair
V era:Merinid Abeair
VII era:Abarxas Enteror
Awatar użytkownika
Thamiar
Skrypter

Moje postacie: Abarxas Enteror

Szybka odpowiedź

Wróć do Questy