Oblężenie Obozu Łowców Wampirów - omówienie

Omówienia questów .. co był źle, co jest warte naśladoawania itp.

Moderatorzy: Suchy, Junior Admin

Postautor: Inkwizytor » 07 czerwca 2010, 23:58

Tasardur pisze:W zasadzie ten NPC prawie nie walczył, dopiero włączył się w ostatecznym epizodzie Sephis i Nathaniel, bo już wyglądało na to, że nie ma co tego przeciągać, gdy tyle osób leży i się nudzi. Swoją drogą nie wiem czemu Sephis będąc tak świetnym tańcerzem nie postanowił uratować kompanów. Jeśli nie miał zwoju to rozumiem, jeśli miał to trochę dziwne, że się tak uparł wygrać na własną rękę.

Jedyny zwój reza jaki posiadałem wykorzystałem na wskrzeszenie Ilsaery, co i tak w niczym nie pomogło bo po chwili już zaliczyła zgon :P

Martinez, miło mi, że podobała ci się walka, szkoda tylko, że ten Neristin łaził i dokuczał mi :)

Wynik meczu 4:1 dla Sephiska :)
Krytykuje profesjonalnie ;)
Stare konto: Quentin
Awatar użytkownika
Inkwizytor

Postautor: moskal1991 » 08 czerwca 2010, 00:17

Od kiedy to się wskrzesza poległych, kiedy się ma żywego kapłana? o.O Chociaż znając rozwój sytuacji, nie zdążyłbym napisać modlitwy, dzięki której mógłbym ożywić poległego towarzysza broni i tym samym by wszystko spaliło na panewce... Następnym razem poczekaj, aż ja padnę, potem się zastanawiaj kogo wskrzesić :)
Osobnik żyjący w niewielkich grupach, często trzymający w dłoniach naczynie z napojami(nawet te aspirujące do miana wyskokowych), snujący się po forumowych korytarzach i nawiedzający co poniektóre duszyczki, znany ze swej dziwności i tworzenia wierszy, wychodzi ze swojego forumowego leża przeważnie w weekendy.

"Z każdej sytuacji jest jakieś zamknięte wyjście ewakuacyjne..."
Awatar użytkownika
moskal1991

Postautor: Czesławka » 09 czerwca 2010, 09:35

Azazel, tak zgadzam się z Tobą. Komunikatory głosowe czy jak inaczej nazwałeś team speak by tu bardzo pomógł. Ale moim zdaniem nie tylko w prowadzeniu Q ale też i fajnie by było jak taki głos MG mógł usłyszeć gracz.. np Jaśmin spotyka nowego znajomego i zapomina że ona w grze nie zna imienia i w tekście wale prosto mu po imieniu bo Czesławka widzi nad postacią imie :D ha :D więc wtedy wkracza MG i mówi "hej Czesławka nie znasz jego imienia uważaj bo dam Ci ostrzeżenie warna czy coś tam w sensie na tyłek a ty a ty... :P"
"Irasiad jest dziś bardzo zdenerwowany"

- Lech Kaczyński -
Awatar użytkownika
Czesławka

Szybka odpowiedź

Poprzednia

Wróć do Questy