"Znak"

Omówienia questów .. co był źle, co jest warte naśladoawania itp.

Moderatorzy: Suchy, Junior Admin

"Znak"

Postautor: moskal1991 » 24 października 2009, 00:09

Zaczęło się dosyć niepozornie...

Pamietam ten dzień, jakby to było wczoraj... Byliśmy wtedy 5 godzin młodsi... Wszyscy przesiadywali przy dziupli, postacie przybywały, odchodziły. To również udzieliło się malarzowi, Nadrilowi Nule, który postanowił się przejść. My zaś rozprawialiśmy na różne tematy.
Wkrótce jednak wrócił Nadril, prosił usilnie przesiadujacych o pomoc. Podono mefit Mroźnej Pani znalazł się w rękach Wampirów - chce go odzyskać i odprowadzić. Znalazło się kilku chętnych, więc Sendrel postanowił przejść sie do Obozu Łowców po dodatkowe wyposażenie. Po przybyciu na miejsce, został zaczepiony przez strażników i dowiedział się, że może się wyposażyć w dodatkowe pary rąk. Zgodził się na wzięcie dwoch - Tropiciela Demonów i Paladyna. Całą grupką udaliśmy sie na spotkanie z Thanu.
Po dotarciu do Księcia, doszło do konfliktu na stronie Jazon - Thanu. Jazon "Myszka" skradł szaty mateczki wampirów z Wieży Zatracenia. Thanu chciał ją odebrać, uaktywnił jej moce i nałozył klątwę. Nizioł miotał się z bólu, chciał go czem prędzej zabić, wstrzymywano się do czasu ukazania mefita. Wtem poszły modlitwy w ruch, które miały wspomóc niziołka. W końcu zesłano nam Wysłannika, który wyleczył Jazona, natomiast Thanu przyzwał mefita wraz z Mateczką z Wieży Zatracenia. Później doszło do starcia, a tym samym - konfliktu frakcji, co zakończyło sie masowym zgonem przez sojusznika, ale ze strony technicznej.
Wszyscy trafiliśmy do 'sfery kieszeniowej' Uronii, gdzie mieliśmy styczność z niemalże nią samą. Na tym etapie pozostało nam tylko wykorzystać broń Vardolosa przeciw niemu samemu, więc poświęciliśmy Starożytny Symbol Uronii, który technicznie zmienia w wampira i zostaliśmy przywróceni do świata żywych. Mnie natomiast pozostało porozmawiać z przywódcą Łowców Wampierzy, reszta zaś rozeszła się po swoich sanktuariach...

Wszystko wyglądało w porządku, ale czy aby na pewno? C.D.N.

[center]Wystąpili:

Nadril Nule---Pomysłodawca
DM Bill Munny---MG Prowadzący
Sendrel Ter---Przypadkowy główny bohater
Mefit lodu---Tło
Laira Ter---Laira Ter
Aelith---Paladyn Uronii
Jazon Thorn---Myszka, emo-niziołek, główny poszkodowany
Łowca Demonów---Towarzysz
Kelly Aethur---Paladyn Torma
Inkwizytor-Paladyn---Towarzysz
Thanu--Książe Wampirów
Manar Astaldo Turumart---Nasz morderca
i inni [/center]

OOC: Mnie się tam podobało, ciekawe jak ten nowo powstały wątek się potoczy :)
Ostatnio zmieniony 24 października 2009, 01:00 przez moskal1991, łącznie zmieniany 2 razy
Osobnik żyjący w niewielkich grupach, często trzymający w dłoniach naczynie z napojami(nawet te aspirujące do miana wyskokowych), snujący się po forumowych korytarzach i nawiedzający co poniektóre duszyczki, znany ze swej dziwności i tworzenia wierszy, wychodzi ze swojego forumowego leża przeważnie w weekendy.

"Z każdej sytuacji jest jakieś zamknięte wyjście ewakuacyjne..."
Awatar użytkownika
moskal1991

Postautor: nie3e » 24 października 2009, 00:24

Ja dodam jeszcze, że chciałem już wyjść z gry, a tu nagle moskal poprosił o wyprawę do Thanu. No to szybko wymyśliłem jakąś historyjkę czemu mamy się tam udać i poprosiłem Bill'a Mully'ego o urozmaicenie gry. Quest zaliczam do bardzo udanych. Po powrocie do świata żywych postacie miały jeszcze questy od wyżej wymienionego MG - taka indywidualna kontynuacja. Od siebie mogę powiedzieć, że nie wiem co się stało z mefitem i w związku z porażką nie zostałem zamrożony.

Dzięki wszystkim za grę.
Dołączył ~październik/listopad 2004
Kontakt: GG 1936995
Awatar użytkownika
nie3e

Postautor: Bill Munny » 24 października 2009, 00:50

Graczom dziękuję za dobre odgrywanie i wyrozumiałość. Trochę zamieszałem faktycznie, za co gorąco przepraszam. Skończyło się jednak nie najgorzej, prawda? :P Zawsze chętnie coś poprowadzę, także jestem do waszej dyspozycji.
Awatar użytkownika
Bill Munny
Mistrz Gry

Szybka odpowiedź

Wróć do Questy