Historia Deliriusa Darkstorna, Drowa NIE z Lodoru :P:

dzieje i ciekawe opowieści spisane przez żywe istoty Studni Dusz

Moderatorzy: Tasardur, Junior Admin

Postautor: Bartosz » 05 listopada 2005, 20:34

A co powiesz o postaci Cohena Barbarzyńcy ? A nocna straż z Marchewą i Nobbym ? A mój ulubiony bohater , bibliotekarz ? No i niezrównany Trol Detrytus . Ten świat żyje , jest wielobarwny , a nie czarno biały. Najwięksi bohaterowie mają swoje wady . No i nie zapominajmy o Ponurym Kosiarzu , o samym Śmierci :D .
Swoją drogą granie taką babcią W , albo nianią to dopiero wyzwanie . No i można by pośpiewać o jeżu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Bartosz

Postautor: Spiro_Karczew » 05 listopada 2005, 22:24

Mi ostatnio sie spodobaly książki z Cylku "wojna Pajeczej królowej" własnie kończe 2 cześć. Ksiażki te świetnie ilustruja jak powinien zachowywać się prawdziwy drow. :twisted:

(a jak komus sie nie chce wychodzic z domu po ksiażke to możecie sobie tutaj zamówic dość ciekawe lektury www.isa.pl i w miare tanio)
Rzeczywistość jest iluzją spowodowaną brakiem alkoholu.
24 godziny w dobie, 24 piwa w skrzynce. Przypadek?
To nie picie sprawia, że następnego ranka czujesz się podle. To brak picia następnego ranka.
Awatar użytkownika
Spiro_Karczew

Postautor: Cartman 2 » 05 listopada 2005, 22:26

Fakt , "Straż ! Straż !" i "Zbrojni" miażdzą. :P Marchewa ... :lol:
Cartman 2

Postautor: Solvar » 05 listopada 2005, 22:56

Spiro_Karczew pisze:Mi ostatnio sie spodobaly książki z Cylku "wojna Pajeczej królowej" własnie kończe 2 cześć. Ksiażki te świetnie ilustruja jak powinien zachowywać się prawdziwy drow. :twisted:

Wedlug mnie jedyna ksiazka ktora naprawde ilustruje zachowanie drowow jest "Ojczyzna" R.A. Salvatore'a. Wojna Pajeczej Krolowej ma ciekawa fabule lecz znacznie gorsze wykonanie.
Solvar

Postautor: Spiro_Karczew » 05 listopada 2005, 23:01

Solvar pisze:Wedlug mnie jedyna ksiazka ktora naprawde ilustruje zachowanie drowow jest "Ojczyzna" R.A. Salvatore'a. Wojna Pajeczej Krolowej ma ciekawa fabule lecz znacznie gorsze wykonanie.

Zgadzam sie piekna książka. :wink:
To nie picie sprawia, że następnego ranka czujesz się podle. To brak picia następnego ranka.
Awatar użytkownika
Spiro_Karczew

Postautor: Delirius » 05 listopada 2005, 23:03

Wiecie.... chyba zmienie nazwe topa :P
Delirius

Postautor: Spiro_Karczew » 05 listopada 2005, 23:32

Można stworzyc nowy Toppic w którym bedziemy wypisywac warte uwagi książki. Co wy na to? Jak juz przeczytam jakąs ksiażke to nie wiem jaką nastepną czytac. A jak wy bedziecie mi mogli doradzic to super :wink: :lol:
Awatar użytkownika
Spiro_Karczew

Postautor: Delirius » 06 listopada 2005, 11:33

Good idea :wink: kto się za to bierze? :P
Delirius

Szybka odpowiedź

Poprzednia

Wróć do Pamiętniki i historie III Ery