Nibieska Książka

dzieje i ciekawe opowieści spisane przez żywe istoty Studni Dusz

Moderatorzy: Tasardur, Junior Admin

Postautor: Nimorid » 11 września 2005, 23:24

Czemóż to się wydarzyło??? Dlaczego? Co my zawiniliśmy krasnalom? Eeeechhhh.... nigdy nie miałam pretensji do żadnego z tej rasy, ale teraz.... gdy niektórzy z nich obrażają mnie, posądzają o dziwne rzeczy, nie znając wcale, albo chcą wybić wszystkie elfy "dla zasady"? Co mam myśleć? Wszystko jest nie tak.... ja nie chcę wojny... Sądzę, że jest zbędna... za dużo ofiar. Z obu stron...

*pod notatką są narysowane spokojne fale z gwiazdkami pomiędzy nimi*
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty.

O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki.
Awatar użytkownika
Nimorid

Postautor: Nimorid » 14 września 2005, 21:56

*pismo jest nierówne, litery krzywe, wchodzące na marginesy i wychodzące poza swoje linijki*

Uch, to było straszne! Jeszcze mi się ręce trzęsą...! Rozmawiałam sobie z Darkanem o jakiś głupotach, gdy tak nagle się zmienił! Na Purila, co się z nim dzieje...?! Kazał mi klękać i chciał pochłonąć moją duszę! (ciekawe jak, przez nos?!) uch! Mówił, że zrobi ze mnie dywanik do swoich komnat! Okropieństwo! I ten głos...! Taki obcy i metaliczny! Starszny! A potem mnie zaatakował...
Na szczęście byliśmy w pobliżu Aldur, w wiosce było kilka osób, poszłam do nich, ale gdy Darkan do nas dołączył był już normalny...

O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki.
Awatar użytkownika
Nimorid

Postautor: Nimorid » 22 października 2005, 21:12

Skandal! Bezczelność! Co to w ogóle ma znaczyć?! A straże nie zareagowały! Drow w mieście elfów! I co jeszcze! DROW!!! To podłe ścierwo, to podziemne plugastwo! Jakim prawem! W Faraldorze, kowal, mało tego, elfi kowal, handluje z drowim ścierwem! Aż mi słów braknie! Tak nie może być, trzeba coś z tym zrobić!

*pod wpisem widnieje jakaś plama, która zapewne miała być "masakrą z drowa"*

Awatar użytkownika
Nimorid

Postautor: Nimorid » 28 października 2005, 20:48

*ta notatka jest w kilku miejscach rozmazana, jakby na atrament spadło coś mokrego*

Nie... dlaczego... to niemo...we. Jakim zrządzeniem przeklętego losu miało to miejsce?! Gdy tak mówiła o tej krwii, gdy ją piła, gdy jej łak...ła... To było stra....ne! Shea, ta dobra i pomocna kapłanka stała się tym... tym... Och n...!
Sheo, w mej pamięci na zawsze pozostaniesz czysta!

*pod spodem jest napisana szybko krótka linijka tekstu*

zabiję je! zabiję je wszystkie!!

Awatar użytkownika
Nimorid

Postautor: Nimorid » 13 listopada 2005, 22:52

*wygląda na to, że ta kartka została wyrwana; zrobiono to dość niestarannie*

Awatar użytkownika
Nimorid

Postautor: Nimorid » 17 lutego 2006, 22:56

*notatka na tej stronie napisana jest starannie i ładnymi literami*

Jestem szczęśliwa. Bezgranicznie. Nie mogę przestać się uśmiechać.
Calaldor powiedział, że gdy zakończy szkolenie swego ucznia wreszcie znajdzie czas dla mnie... Odejdziemy wtedy razem. Tak się cieszę na tę myśl!
I... powiedziałam mu wreszcie o tym, wydobyłam to z siebie. I nie pomyliłam się. On też.
Kocham go. A on mnie. Jestem najszczęśliwsza!

*pod wpisem widnieje falowana linia, ozdobiona kwietnym motywem*

Awatar użytkownika
Nimorid

Szybka odpowiedź

Poprzednia

Wróć do Pamiętniki i historie III Ery