Ogłoszenie wymalowane na przybitym płótnie

słynna tawerna w mieście Elfów...

Moderatorzy: Tasardur, Junior Admin

Ogłoszenie wymalowane na przybitym płótnie

Postautor: Hiran » 09 marca 2011, 20:34

[center]Słoneczna Gwardia już rekrutuje![/center]
[center]Masz dość nieumarłego plugastwa napadającego na niewinnych i bezczeszczącego swoją obecnością miejsca godnego pochówku? Chcesz przysłużyć się społeczeństwu, wyrwać z objęć bezczynności? Wstąp w szeregi naszej Gwardii, pod patronatem Słonecznego Władcy, Oweodda!

Kim jesteśmy?
Słoneczna Gwardia to organizacja paramilitarna kościołu Oweodda, której celem jest wyplenienie nieumarłych z Lodor i zabezpieczenie miejsca występowania tak, by nie doszło do ich powrotu. Jesteśmy młodą, choć sprawnie rozwijającą się grupą której placówką organizacyjną będzie jedno ze skrzydeł budowanej świątyni. W naszej organizacji panuje rodzinna atmosfera, nie stanowi dla nas różnicy czy jesteś człowiekiem, elfem, półelfem, krasnoludem, półorkiem, gnomem, niziołkiem, sylvanem czy nawet druidem (!) - jeżeli tylko masz chęć i spełniasz wymagania, przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami.


Czego wymagamy, jak przebiega rekrutacja?
Kandydat musi przyjąć wiarę w Oweodda i postępować według jego przykazań, nie może parać się nekromancją. Naturalnie demony, diabły i nieumarli wszelkiej maści nie mają wstępu. Po zgłoszeniu się odbywamy z kandydatem rozmowę kwalifikacyjną i zaraz po niej podejmujemy decyzję.


Czego mogę się spodziewać?
Jak już wcześniej było wspomniane, przede wszystkim rodzinnej atmosfery! Rekrut po przyjęciu otrzyma podstawowe zaopatrzenie, a awansując w stopniach może liczyć na stałe zaopatrzenie i regularny żołd. Po zbudowaniu świątyni przewidujemy też kwatery dla naszych gwardzistów.

Po informacje proszę zgłaszać się do Naridii lub Hirio Mostill, których można spotkać na traktach między Aldur a Faraldor bądź zostawić wiadomość u Artisa w Sakrum Oweodda, na pustyni.
[/center]
V Era - Enadrell Silviani
VI Era - Hirio 'Przytulasek' Mostill
VII Era - Jajco
Obrazek
Awatar użytkownika
Hiran
 
Posty: 144
Rejestracja: 06 listopada 2009, 01:01
Lokalizacja: Rokkenjima

Szybka odpowiedź

   

Wróć do Czerwony Feniks

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron