Garon Erhard

dzieje i ciekawe opowieści spisane przez żywe istoty Studni Dusz

Moderatorzy: Tasardur, Junior Admin

Garon Erhard

Postautor: Kelebrin » 24 maja 2011, 01:42

*Tekst pisany dość koślawo na kartce która skropiona jest winem i łzami*

Dziennik...nigdy nie prowadziłem uznając to za stratę czasu. A jednak teraz będąc otoczony szeptami samotności to mój jedyny przyjaciel. Cóż mam pisać, co czuję, co myślę? Mogę napisać że przekonany o swej mocy zapomniałem jak niebezpieczny jest świat, jak okrutny, jak bezwzględny. Widziałem na własne oczy jak potwór wylewa na twarz elfki płonącą ciecz, gdy zbiegł własnymi rękoma zrywałem płonącą skórę z jej twarzy. Co za horror. Ale tak już nie będzie, od dziś będę inny, bardziej uważny. Dumę...dumę schowam do kufra razem ze starymi księgami...tam jest jej miejsce dopóki jej nie opanuję.

[center]Potwór okrutny, przebiegły, piekielny
Tak dziś zaskoczył tchórza w tunice
którym jestem, niezaprzeczalnie, do głębi serca
Potwór, bestia nocy, cień nad cieniami
Kpi z waszych oczu na czyny złe ślepe
I przysięgam że gdy jego rodu spotkam pomioty
Zniszczę was wszystkich, dla ciebie mistrzu
Oweoddzie Oświecony! Strzeż się demonie!
Panie Chaosu, Bestio Piekielna![/center]
Kelebrin

Postautor: Kelebrin » 28 czerwca 2011, 20:27

Wróciłem...Zamieniłem zimne, wilgotne i pokryte fosforyzującymi grzybami sklepienia Podmroku na czyste niebo nad Lodor. Zastanawiam się ile się tu zmieniło, cóż na pewno nie wiele, wszak blizny powstałe podczas pamiętnej uczty w Ferie już zbladły i rozeszły się. Wróciłem nowy, inny tak ciałem jak i umysłem, wróciłem gotowy by znów rozwinąć skrzydła w walce z plugastwem panoszącym się na Lodor. Nie spocznę puki do cna nie wytnę parszywych kreatur kalających ziemię po której stąpam.
Kelebrin

Postautor: Kelebrin » 29 czerwca 2011, 19:48

http://www.hitypolskiegointernetu.pl/wp ... 136106.jpg

Nie ma sensu trzymać się tej paskudnej fasady. Głupcy z Lodor! Tak wiele pracy należało włożyć by zniszczyć Ferie, tak niewiele kłamstw wysnuć by zwabić tłustych mieszkańców i ślepych obrońców. Może nie do końca poszło po mojej myśli jednak ziarno chaosu zostało zasiane. Zbudziłem moce uśpione od wieków, bestie żądne krwi i ludzkiego mięsa. Jednak zmienić muszę swe podejście. W Ferie zgubiła mnie pycha, po co tworzyć wierszyki w których prawdziwa treść zawarta jest w co drugim wersie? Nawet w mym dzienniku pisałem kłamstwa by zmylić ewentualnych szpiegów. Dziś już nie muszę kłamać. Zaczyna się nowa era w Lodor, era ciemności, krwi i cierpienia. Co jednak cieszy mnie jeszcze bardziej...jest nas tak wielu, a cele nasze idealnie się ze sobą pokrywają. Nareszcie Zjednoczona Armia Ciemności zaleje świat!

TEKST NAPISANY KRWIĄ
Kelebrin

Postautor: Kelebrin » 02 lipca 2011, 01:41

[center]WIELKA KSIĘGA DEMONICZNEJ PODRÓŻY
ARS KODEX DEMONICA

Przewodnik po świecie demonów, magii i śmierci. Dla pokoleń następnych by po wieki wieków utrzymywały władzę ciemności nad światem. Krwią spisane i w skórę ludzką oprawione dzieło Garona Erharda
[/center]

[center]
WPIS PIERWSZY
[/center]
"Gdy nauczysz się już podstaw, i osiągniesz 9 krąg magii możesz zacząć myśleć o Sobie jako o uczniu który właśnie zacznie swe czeladnictwo. Oczywiście należy wspomnieć że do czasu osiągnięcia kręgu 9 powinno się mieć już na swym czarnym sercu wiele godzin tortur, wiele przyzwań bestii i nieumarłych, wiele dusz zesłanych do otchłani. Początek drogi nie jest prosty, trzeba mieć prawdziwą wiarę w moc i potęgę Wielkiej Trzynastki, należy czcić Opiekunów i składać im ofiary. Jeśli jesteś godzien ktoś cię zauważy. Czerwony cień padnie na twe wątłe ciało i wtedy będziesz wiedział że stoisz na przeciw swego przeznaczenia. W księdze tej opiszę czary, rytuały, otchłań oraz demony aby ma wiedza nie znikła lecz służyła przyszłym wyznawcom godnym jej posiadania."
Kelebrin

Szybka odpowiedź

Wróć do Pamiętniki i historie VI Ery